bombki figurki

Bombki figurki

Gdy nadejdą święta warto przemyśleć jak będzie wyglądał świąteczny wystrój naszego domu. Z pewnością chcecie poczuć klimat świąt jak najmocniej, ale aby tak się stało potrzebujecie odpowiednich ozdób. W tym roku świat stawia się na wszystkim znane bombki choinkowe, a zwłaszcza bombki figurki! I to nie tylko do dekoracji świątecznego drzewka, ale właśnie do przystrojenia całego mieszkania.

 

Bombki na choinkę

Bombki na choinkę nadają się zarówno jako wiszące ozdoby np. na okna jak i jako stojące, np w asyście świątecznego stroika. Przezroczyste bombki, jako te mniej przykuwające uwagę nadadzą się także do dekoracji pomieszczeń w pracy lub miejscach publicznych. Natomiast w domu możemy poszaleć ze świątecznymi kolorami i postawić na wszystkim znane białe bombki choinkowe. Pamiętajcie jednak, by wszystko stosować z umiarem i nie przesadzać z ilością bombek w pomieszczeniu oraz starajcie się trzymać jednego koloru bombek, a zmieniać np ich sposób udekorowania lub wielkość.

Szklane bombki na choinkę

Bombki najlepiej współpracują w połączeniu z lampkami na choinkę. Najmilej widziane od kilku lat są te jednokolorowe, najlepiej białe lub błękitne. Jeżeli natomiast marzycie o bardziej rustykalnym wystroju, postawcie na ręcznie robione bombki. Wiele osób sprzedaje swoje rękodzieło właśnie w okresie świąt, więc z pewnością znajdziecie szklane bombki na choinkę ręcznie malowane lub bombki stworzone na szydełku. Tymi drugimi z powodzeniem można przystroić dziecięcy pokój, bez obaw, że dziecko zrobi sobie nimi krzywdę.

Bombki jako ozdoba w każdym miejscu

Bombki na choinkę ozdobią każdą komodę, parapet, okno, a także stół świąteczny. Jest to prosty i niezawodny sposób na poczucie magi świąt bez szukania wymyślnych ozdób i jednocześnie ciężko jest popełnić estetyczną gafę z bombkami więc można powiedzieć, że bombki to ozdoba idealna. No i każdy posiada jakieś bombki figurki, co jest dodatkowym plusem tego pomysłu!